Kardirada


TALVEKART
Talvisel hooajal, kui ringrajasisese tiigi peal on jää ja ilm lubab, saab nädavahetustel seal jää peal sõita kartidega. Kartide jääraja pikkus on sõltuvalt konkreetsest konfiguratsioonist 300-450 meetrit. Kartidel on sel juhul all naastrehvid. Jääl sõitmine sõltub väga palju ilmastikust, st sula ja vihmaga me kahjuks sõiduelamusi pakkuda ei saa. Millal täpsemalt sõita saab, vaata meie veebikalendrist (kliki konkreetse kuupäeva peale ja kui seal on info sõiduvõimaluse kohta, siis saab vastavalt sellele sõita) ja hoia silm peal sotsiaalmeedial.

Jääkardi sõidusessiooni pikkus: 10 minutit;
Sõidu hind: €20;
Vanusepiirangut ei ole, aga sõita saamiseks peab sõitja olema vähemalt 140 cm pikkune. Muidu ta lihtsalt ei ulatu pedaalideni.2022 aasta kevadel valmisid Porsche Ringil täiendavad rajalõigud olemasoleva ringraja sisse stardisirge lähedusse. Uued lõigud koos olemasoleva ringrajaga loovad hulga täiendavaid kasutusvõimalusi, seal hulgas ringrajakompleksi kasutamise võimaluse kardirajana ja seda nii hobikartidele kui võistluskartidele. 

Meie kardiraja pikkus on ligikaudu 1 kilomeeter ja laius sama nagu olemasoleval ringrajal ehk siis 12 meetrit, kurve on kokku 15, millest 9 pöörab vasakule ja 6 paremale. Tegemist on kiire ja põneva rajaga. Raja projekteerimisel on väga olulisel kohal olnud turvalisus, mistõttu on väljasõidualad suured. Kuna kardirada saab sõita nii vastu- kui päripäeva on korraga tegemist sisuliselt kahe erineva rajaga 

Kardirajal sõitmiseks on meil uued Sodi RT10 hobikardid, mis muu hulgas on varustatud lisakaalude paigaldamise varustusega, et muut erineva kehakaaluga sõitjate tingimused võrdseks.

Kardiraja ehitamist ja hobikartide soetamist toetati Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest €199 960-ga. 

Sõidusessiooni pikkuseks on 10 minutit, hinnaks €20.

Vihm sõitmist ei takista ja oleme avatud ka vihmase ilmaga.