auto24ring hakkab koostöös 9-kordse Le Mans-i võitja, Tom Kristenseniga, pakkuma sõiduelamusteenust

07.06.2020Auto24ring hakkab koostöös 9-kordse Le Mans-i võitja, Tom Kristenseniga, pakkuma sõiduelamusteenust Spirit of Speed brändi alt, mida omab ja opereerib erinevates maailma paaikades sõiduelamusteenuseid osutav ettevõte Jan Kalmar Beyond Adventure OÜ. 

Spirit of Speed pakub parimat tulemusele orienteeritud sõiduelamust nii ringrajal, jääl kui ka liival. Kusjuures ringrajal pakutava sõiduelamuse toimumispaigaks valiti mitmekordse maailmameistri poolt just auto24ring.

"Meil on hea meel tõdeda, et Tom Kristensen ja Spirit of Speed valisid kõigist Euroopa ringradadest oma koostööpartneriteks just meid", tõdeb auto24ringi juhataja Andres Hall. "Kahtlemata on Tom Kristenseni näol tegu nö autospordi superstaariga, kes toob oma maailmakuulsa nimega Pärnusse kaasa maksejõulise klientuuri ning suurendab Eesti ja Pärnu tuntust maailmakaardil."

Spirit of Speedi, kui elamusteenuse osutaja, põhiidee on ületada kõik ootused ja pakkuda kliendile midagi, mida mujalt ei leia. Klient kogeb täiesti teistsugust lähenemist sõiduelamusele, kus ei seata eesmärgiks ainult kiiruse saavutamist, vaid keskendutakse ka võidusõidu nö hingele.  Ekstra dimensioon on lisatud igale sõiduelamusele- olgu see siis rajal, jääl või liival. 

Tom Kristenseni kogemus võidusõitjana ja koolitajana räägib juba enda eest. 9-kordne Le Mans'i võitja, FIA Maailmameister ja F1 testisõitja  kombineeritult kogu teami uuendusliku ja kirgliku suhtumisega autosporti, annab unikaalse teenuse, mida mujalt naljalt ei leia.